Poniżej prezentujemy ich kandydatury. Podajemy okręg wyborczy, dane osobowe, miejsce zamieszkania i wiek kandydatów
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 1:
1 Gapski Grzegorz Bartłomiej - Biała (29 Lat)
2 Kubrycht Andrzej - Chojnów (59)
3 Grabek Michał Jerzy Chojnów (24)
4 Tarkowska Anna Zofia Chojnów (71)
5 Elsner Maria Aniela Chojnów (66)
6 Laskowska Kazimiera Zdzisława Chojnów (73)
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 2:
1 Rozmus-Cieślik Anna - Chojnów (46)
2 Majsner Iwona Niedźwiedzice (58)
3 Peoglu Stawros Kostas Dobrzejów (57)
4 Żymańczyk Renata Maria Czernikowice (67)
5 Olszewski Marek Gołaczów (63)
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 3
1 Skoczek Łukasz Dawid - Goślinów (42)
2 Łękawski Piotr Marian - Janowice Duże (49)
3 Saj Kamila Agnieszka - Chojnów (38)
4 Krauza Monika - Tyniec Legnicki (45)
5 Zielewski Robert - Ulesie (47)
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 4
1 Smęt Artur Paweł - Jaśkowice Legnickie (44)
2 Szaynowski Patryk Wojciech - Spalona (38)
3 Tamioła Magdalena Janina - Nowa Wieś Legnicka (43)
4 Pietruszka Dorota Dagmara - Kunice (41)
5 Babuśka Adam - Nowa Wieś Legnicka (58)
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 5
1 Mackiewicz Artur - Komorniki (51)
2 Kowalczyk Lilianna - Prochowice (63)
3 Bułgajewski Dariusz Bogusław - Lisowice (61)
4 Kopeć Maria Elżbieta - Kwiatkowice (57)
Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 1
1.Tracz Andrzej Krzysztof – Chojnów (49)
2. Madej-Kwapisz Zdzisława – Chojnów (65)
3.Barna Andrzej – Chojnów (51)
4.Kowalska Małgorzata Violetta – Chojnów (50)
5.Barnowski Andrzej Tomasz – Rokitki 42)
6.Jastrzębska-Perchaluk Angelika Kinga – Chojnów (32)
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 2
1.Rudziak Zenon Roman – Biała (61)
2.Kapral-Niżyńska Maria Krystyna – Goliszów (43)
3.Salecki Józef – Dobroszów (66)
4.Rybczyńska Joanna Małgorzata – Michów (32)
5.Wiśniewski Robert Wojciech – Gołaczów (50)
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 3
1. Krzeszewska Magdalena Anna – Gniewomirowice (43)
2.Rekowski Norbert Jakub – Rzeszotary (40)
3.Biskup Stanisław Antoni – Wilczyce (55)
4.Bolek Beata – Miłkowice (62)
5. Pałubiński Edward Wojciech – Grzymalin (66)
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 4
1. Stępień Elżbieta Krystyna – Kunice (45)
2.Jończyk Mariusz Paweł - Legnickie Pole (49)
3.Stawski Artur Jan – Ziemnice (57)
4.Kasprzyk Grzegorz Michał – Legnickie Pole (49)
5.Olkowska Ewa Marta - Jaśkowice Legnickie (35)
6. Szymula Anna Katarzyna – Nowa Wieś Legnicka (48)
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 5
1.Kołodziejska Halina Anastazja – Lisowice (77)
2.Sokół Marta Katarzyna – Lasowice (42)
3.Mikołajek Jerzy Aleksander – Prochowice (72)
4.Piskorowski Mieczysław Antoni – Prochowice (73)
Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 1
1. Grześkowiak Emilia Wanda – Chojnów (56)
2.Spes Lucyna Marianna – Chojnów (49)
3.Wierzbicka Alina Aleksandra – Chojnów (44)
4.Darmoros Piotr Zbigniew – Jerzmanowice (60)
5.Grzech Krzysztof – Chojnów (67)
6.Halikowski Waldemar Józef – Chojnów (62)
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 2
1. Sowiński Krzysztof Jan – Witków (61)
2.Zimirska Lucjana – Konradówka (60)
3.Kudelska Urszula Anna – Osetnica (51)
4.Jung Danuta Maria – Biała (55)
5.Miktus Walenty – Niedźwiedzice (58)
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 3
1.Kądziołka Zbigniew – Krajów (72)
2.Szeszko Jolanta Anna – Miłkowice (43)
3.Koreńczuk Anna – Dunino (52)
4.Kwaśny Waldemar Jan – Siedliska (48)
5.Pitner Krzysztof Wojciech Kochlice (47)
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 4
1. Mazur Janina – Bieniowice (75)
2.Kostuń Danuta Teresa – Raczkowa (61)
3.Ostrowski Andrzej Roman – Ziemnice (62)
4. Ługowska Ewelina Joanna – Kunice (43)
5.Hreczany Łukasz Wiktor - Legnickie Pole (27)
6.Lichota Łukasz Stanisław - Szczedrzykowice Stacja (44)
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 5
1.Mazur Jacek – Prochowice (53)
2.Buń Jolanta Barbara - Tyniec Legnicki (54)
3.Chruściel Robert – Komorniki (50)
4.Palińska Joanna Violetta – Prochowice (56)
5.Łukasz Jan Antoni - Rogów Legnicki (66)
Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Powiatu Legnickiego
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 1
1.Wołoszyn Dariusz Piotr – Chojnów (57)
2.Banaszek Anna Maria – Chojnów (38)
3.Piróg Justyna Magdalena – Jerzmanowice (45)
4.Kućko-Szokaluk Joanna Katarzyna – Konradówka (44)
5.Cieśla Maciej Jan – Chojnów (56)
6.Urban Andrzej – Chojnów(59)
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 2
1.Bekaluk-Pyrz Jolanta -Krzywa (59)
2.Fichtel Anna Barbara – Jaroszówka (35)
3.Bidnyk Mikołaj Adam -Biała (59)
4.Hajduk Tadeusz – Biskupin (69)
5.Lipa Radosław – Niedźwiedzice (43)
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 3
1.Graf Anna Małgorzata – Miłkowice (47)
2.Castañeda Trujillo Beata – Krotoszyce (55)
3.Stachura Mirosława Ewa – Jakuszów (66)
4.Wiewiórka Adam – Gniewomirowice (48)
5.Kozak Roman Aleksander – Krotoszyce (66)
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 4
1.Gacia Dorota – Piotrówek (44)
2.Milejski Dariusz Kazimierz - Legnickie Pole (45)
3.Tersa Zdzisław Andrzej - Golanka Górna (67)
4.Michalska Klaudia Barbara - Legnickie Pole (34)
5.Kosakowska Małgorzata Jolanta – Ruja (40)
6.Kostuń Aleksander – Raczkowa (65)
Kandydaci w okręgu wyborczym nr 5
1.Rokitnicki Andrzej - Tyniec Legnicki (63)
2.Taczyńska-Pietruś Beata Iwona - Golanka Dolna (51)
3.Woydyłło Jan Szczęsny – Prochowice (71)
4.Bronikowska Izabela Maria – Lasowice (63)