REKLAMA
Lca.pl » Fakty » Legnica

2023-06-03 18:53:18 - Autor: LS(lca.pl)
Wspólna zabawa, integracja i edukacja w ramach Family Spot
W schronisku młodzieżowym przy ulicy Jordana odbyły się pierwsze warsztaty w ramach programu Family Spot – miejsce przyjazne rodzinie.
REKLAMA


Family Spot - Nowy projekt dla rodziny
Foto: Piotr Florek (lca.pl)
Legnickie koło Związku Dużych Rodzin 3 Plus jest jednym z uczestników ogólnopolskiego programu Family Spot – miejsce przyjazne rodzinie. W miniony piątek odbyło się podpisanie umowy z legnickim samorządem, którzy zapewnił lokal, w sobotę odbyły się pierwsze zajęcia.


Magdalena Konieczek
Foto: Piotr Florek (lca.pl)
- Chcemy stworzyć miejsce przyjazne rodzinie i raz w tygodniu, w soboty odbywać się będą zajęcia w ramach programu Family Spot, w którym uczestniczymy. Zajęcia są bezpłatne i mają na celu przede wszystkim integrację. Chcemy żeby lokalne rodziny mogły brać udział w bardzo fajnych wydarzeniach. Będą to różne warsztaty, scrapbookingi, taka jak właśnie dzisiaj, będą warsztaty ceramiki, spotkania z psychologami dla samych rodziców dotyczące rodziny, wychowania – wylicza Magdalena Konieczek ze Związek Dużych Rodzin 3 Plus.

Jak mówi Magdalena Konieczek, są jeszcze miejsca do czerwcowych warsztatów i można się zapisać na facebooku na profilu Związek Dużych Rodzin 3 Plus. Co ważne, uczestnictwo jest bezpłatne.

- W tym roku miejscem przyjaznym rodzinie, gdzie będziemy się spotykać, będzie schronisko. Ma doskonałe położenie, jest miejsce do zabawy i park w pobliżu. Chcemy tu stworzyć miejsce, gdzie rodziny będą mogły spędzić kilka godzin – dodaje Magdalena Konieczek.

Na sobotnich warsztatach rodziny tworzyły pudełka na czekoladę, którą dzieci wręczą swoim nauczycielom na zakończenie roku.Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia? Opisz je i podziel się swoją wiedzą z innymi. Nakręciłeś film, lub zrobiłeś zdjęcie? Przyślij do nas, niech legniczanie zobaczą to, czego byłeś świadkiem.
500 197 963 – zadzwoń do nas lub wyślij sms-a, mms-a.
Zdjęcia i filmy Waszego autorstwa wysyłać można także na adres kontakt@lca.pl

Podziel się:

Dodaj swój komentarz
[Anonimowy Gość]
Jeśli uważasz, że jakiś teoretyk z gilem pod nosem i bez żadnego doświadczenia, ale z dyplomem Wyższej Szkoły Pasania Bydła by ci powiedział co i jak robić, to gratulacje! Jeżeli takich rzeczy możn...
[Anonimowy Gość]
Może to fajny pomysł.Taka odskocznia dla matek od dnia codziennego.Wiem co to znaczy wychować trójkę dzieci,prowadzić dom. Codziennie zakupy,przygotowywanie posiłków,wyprawienie dzieci do szkoły.Nie by...
[Anonimowy Gość]
w następnej sesji będziemy robić patyczki na lody
[Anonimowy Gość]
Nie bardzo rozumiem sens że ludzie którzy mają dużo dzieci to się z nimi intergowac muszą bo bez pomocy to mię potrafią?!?
[Anonimowy Gość]
Życie rodzinne reżyserowane przez urzędników... XD Jakieś deżawi? Hahahahahahahahaha
komentarze: 5

REKLAMA
PRZECZYTAJ TAKŻE
REKLAMA
PORTAL LCA.PL
O firmie | Praca | Kontakt | Regulamin
59-220 Legnica, Wjazdowa 6
tel: +48 500 197 963
e-mail: redakcja@lca.pl