REKLAMA
Lca.pl » Fakty » Legnica

2021-08-13 14:39:09 - Autor: AG(lca.pl)
Lodołamacze 2021. Wciąż przyjmowane są zgłoszenia
Do 15 sierpnia można zgłaszać się do konkursu „Lodołamacze”. Chodzi o przełamywanie lodów obo-jętności na los osób z niepełnosprawnością, w szczególności na rynku pracy. Ogólnopolski plebiscyt i kampania społeczna organizowane są po raz 16.
REKLAMA


Patrycja Kamola
Foto: Mat. prasowe
- Kampania na rzecz zatrudniania osób niepełnosprawnych Lodołamacze propaguje ideę likwidacji barier przez przedsiębiorstwa, instytucje, osoby oraz wspiera aktywizację osób z niepełnosprawnością do pełnoprawnego funkcjonowania w codziennym życiu – mówi Patrycja Kamola, ambasador konkursu Lodołamacze.

Istotą Kampanii jest przełamywanie stereotypów i uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych, integracja tych osób i stworzenie im szansy na pełne uczestnictwo w życiu społecznym, zachęta do tworzenia nowych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych oraz podnoszenia standardu już istniejących stanowisk.

Do 15 sierpnia można zgłaszać się do tytułu "Lodołamacze 2021” w następujących kategoriach:

- Zatrudnienie Chronione

-Rehabilitacja Społeczno-Zawodowa

-Otwarty Rynek Pracy

-Instytucja

-Przyjazna Przestrzeń

-Zdrowa Firma

-Dziennikarz bez Barier

Konkurs Lodołamacze podzielony został na dwa etapy: regionalny oraz centralny. Statuetki zostaną przyznane w 7 kategoriach, na laureatów bieżącej 16 edycji Konkursu czekają również 2 kategorie specjalne „Superlodołamacz” i „Lodołamacz Specjalny”.

- Prestiżową nagrodą Lodołamacza 2021 zostaną wyróżniane firmy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 7 października w Zamku Królewskim w Warszawie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej – dodaje Patrycja Kamola.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia? Opisz je i podziel się swoją wiedzą z innymi. Nakręciłeś film, lub zrobiłeś zdjęcie? Przyślij do nas, niech legniczanie zobaczą to, czego byłeś świadkiem.
500 197 963 – zadzwoń do nas lub wyślij sms-a, mms-a.
Zdjęcia i filmy Waszego autorstwa wysyłać można także na adres kontakt@lca.pl

Podziel się:

Dodaj swój komentarz
[Anonimowy Gość]
Podjeżdża babka pod budę ochrony podchodzi ochroniarz pyta - firma "Mewa" przecież widzę, pytam się - firma "Mewa" przecież k...a widzę pytam się - firma "Mewa" i tak prze...
[Anonimowy Gość]
trutkę to nie teraz zarabiają 3 razy więcej od fizoli a chcą zarabiać 5 razy więcej. kumasz?
[Anonimowy Gość]
Proces to ja przerwałem. Przecież do ciasta mogliby wkładać trutkę.
[Anonimowy Gość]
Gdy widzę słodycze to kwiczę A oczy mi świecą jak znicze Miesiąc myśleli jak i gdzie ustawić kamery Uruchomiłeś proces myślowy
[Anonimowy Gość]
Gdy widzę słodycze to kwiczę A oczy mi świecą jak znicze sześć jabłeczników o wymiarach 6x6, marne 4 ciastka z czekoladopodobną polewą, 7 nędznych trufli - podstawione kotuś a kotuś na emeryturze...
[Anonimowy Gość]
Gdy widzę słodycze to kwiczę A oczy mi świecą jak znicze
komentarze: 8. Przeczytaj wszystkie

REKLAMA
PRZECZYTAJ TAKŻE
REKLAMA
PORTAL LCA.PL
O firmie | Praca | Kontakt | Regulamin
59-220 Legnica, Wjazdowa 6
tel: +48 500 197 963
e-mail: redakcja@lca.pl